Budujeme pro vás nejlepší investiční aplikaci 

Náš tým

Spojili jsme se, abychom vám ukázali cestu, jak vaše úspory pro vás mohou pracovat. A investiční aplikace INU je jen začátek. 

Náš tým

Seznamte se s lidmi z INU

Jiří Hrouda, CFA
Zakladatel
 
Jiří přišel s myšlenkou jednoduchého investování pro běžné lidi po mnohaletém působení na manažerských postech ve společnosti Citibank v Praze a v Londýně. Jako člen kolegia ředitelů ve skupině CREDITAS a v Unicapital Group je zodpovědný za oblast strategických projektů a investic. 
Bedřich Krejčí
IT ředitel
 
Bedřich má za sebou více než dvacetiletou kariéru na poli informačních technologií. Působil jako IT manažer a technologický lídr pro platby ve společnosti Sodexo Pass International a vedl globální IT tým ve skupině Orco Property Group. Nyní má na starosti informatiku v celé skupině CREDITAS. 
George Teague
Šéf designu a obsahu
 
George působil přes 20 let jako kreativní ředitel pro přední marketingové agentury v Londýně a Singapuru. Pracoval pro brandy jako Midea, Standard Chartered a Tabasco, pomohl k úspěšnému startu tří pojišťovacích značek. Podílel se na designu řady produktů z oblasti fintech, zdraví a wellness pro klienty jako Nem Pay, Etiqua nebo Pfizer.
Jan Drápal
Produktový manažer
 
Jan má významné zkušenosti s produktovým a projektovým řízením. Byl zodpovědný za správu produktů napříč několika startu-py, které se transformovaly na významné hráče na trhu. Vedl vývoj a integraci produktů pro Českou republiku ve společnosti Twisto. 

Připoj se k nám!

Chceme změnit to, jak lidé přemýšlejí o investicích. K tomu potřebujete talentované kolegy, kteří nám v tom pomohou.